אסף יוסף מולכו
Asaf Yosef Molcho

אסף יוסף מולכו, סטנדאפיסט, מארגן ערבי סטנד אפ, סופר, יוצר תוכן, מעביר סדנאות כתיבה, משחק, הומור ופיתוח עצמי פרטיים ובבתי ספר

הספר באג 2000

תקציר

אם לא נתחיל לקחת את עצמנו בידיים נגמור כמו האיש כורסה הזה שעל גב הכריכה, אני יודע שהייתי צריך לקחת את עצמי בידיים, לכתוב את הספר הזה זה חלק מזה, אני יודע שאני לא רוצה לגמור כמו האיש כורסא הזה, אתם הייתם רוצים?

זה אולי נראה קצת כיף להגיע לכזאת רמה של בטלה, אבל כולנו פה מאיזושהי סיבה, אני בטוח שהסיבה היא לא לגלול בפלאפון שלנו ברשתות החברתיות כל היום, אז זה התקציר שאמור למכור לכם את החוויה של לקנות את הספר הזה, אני בטוח שהוא לא מספיק משכנע, זין על התקציר הזה, תשפטו לפי הכריכה, אל תפתחו את הספר הזה, הוא מלא בטינופת, גסויות והומור, עדיף לכם להמשיך לגלול בסטורי של האייפון שלכם, אני בטוח שזה מלמד ומפתח יותר מאשר לפתוח איזה ספר.

הספר שלפניכם הוא ספר קומי על עצמי, על ביקורת חדה ושנונה כלפי החברה שלנו, הספר הוא לא פוליטיקלי קורקט, אני פותח הכול, את הנושאים הכי רגישים, תחתית ועלייה, הספר מצחיק, קליל ולצד זה מעורר מחשבה, השירות המיוחד שלי בצבא ועוד המון הפתעות בדרך להתבגרות והתגברות על משברים. תפתחו פרק אקראי ותראו אם אהבתם. אני מבטיח לכם שלא תתחרטו. הכול אמיתי.

אסף יוסף מולכו בן 21, חייל משוחרר, ערס פואטי, תמיד חושב 3 צעדים אחורה, סטנדאפיסט, יוצר תוכן, אין לו אגוזים ואין לו שיניים, אוהב להתאמן בגלל המתח, קורה וכותב (בלי שגיאות).

רווק, מצד אחד לא מאמין במזלות, מצד שני מזל תאומים, אם את מאמינה במזלות צרי קשר, כנראה את רווקה.

באג 2000- רכישה

78 ש"ח באיסוף עצמי (הירדן 10 תל אביב) (מזל קשת 32 הוד השרון)

סטנד-אפ

סטנדאפיסט ומארגן ערבי סטנד אפ בכל הארץ, הופעות שנכתוב  במיוחד להתאים לאירוע שתחגגו.

פעילויות לילדים

הופעות, פעילויות וסדנאות לילדים. עובד עם עמותות נוער בסיכון ומארגן ערבי קהילה עם העירייה לנוער ולמבוגרים.

סדנאות כתיבה

איך לכתוב באופן יומי ולשפר את הכתיבה שלך, הדרך לספר הראשון שלך או לספר הבא שלך, כלים לכתיבה מעניינת מרגשת ומצחיקה, שיטות מוכחות שפיתחתי.

למה קוראים לך אסף יוסף?

אני אסף יוסף מולכו, יוסף זה על שם סבא שלי, גם לסבא שלו קוראים יוסף, וגם לסבא של סבא שלו קוראים יוסף, וזה ממשיך למעלה עד ליוסף הצדיק, בגלל שאני מהשושלת של יוסף הצדיק יש לי את הכוח לפתור חלומות, החלום הראשון שלי היה להוציא ספר, פתרתי אותו, החלום השני שלי הוא שתקנו אותו, אז חלומות מתגשמים?

ספרו לי חלום ואפתור לכם אותו –

חשוב לחלום לפני שינה!

למה קראת לספר באג 2000?

נולדתי בשנת 2000, אומרים שבאג 2000 לא קרה, המחשבים לא התחרפנו, אבל שנתון 2000 הוא השנתון האחרון שרוב הילדות גדל בלי טלפונים וזה באג 2000 שכן קרה, מאז ילדים לא חווים ילדות באמת, יש פארק אצלי מחוץ לבית שגדלנו בו, כל יום נפגשנו שם מבלי לתאם, פשוט ידענו, נפגשים בפארק, הפארק הזה הוא כל הילדות שלנו, בפארק הזה התנשקתי בפעם הראשונה, השתנו על ספסלים, צחקנו עד מאוחר בלילה, שיחקנו באש ומה לא עשינו שם, היום כשאני עובר ליד הפארק, יושבים בנים ובנות, לא מדברים, כולם באייפונים, אז אולי המחשבים לא התחרפנו, אבל אנחנו התחרפנו וזה באג 2000.

איך התחלת לכתוב?

התחלתי לכתוב בגיל 19, בדיחות, כי התחלתי לעשות סטנד אפ, חייל צעיר הייתי בצבא, הייתי ג’ובניק, לא התגאיתי בזה, שמרתי על פרופיל נמוך, כל החברים דיברו על קרבי, ואני תקוע במשרד קר בעבודת מחשבים, קיבלתי הצצה לאילו חיים עלולים להיות לי אם אקשיב לאחרים.

שנאתי את מה שעשיתי בצבא, שנאתי כל בוקר שאני מתעורר וכל לילה שאני הולך לישון, הייתי מתמסטל כל יום כדי לברוח מהמציאות, אבל יצא מזה משהו טוב.

עשיתי מה שאני שונא אז למדתי מה אני אוהב. 

יום אחד ישבנו בצפון עם המון אנשים שאני לא מכיר, הם נתנו לי מלא בירות וג’וינטים עד שהתפגרתי, קרעתי אותם מצחוק כל הישיבה, “אתה סטנדאפיסט?” אחת הבנות שאלה “וואי מתאים לך להיות סטנדאפיסט” הבחורה השנייה אמרה פתאום קיבלתי הארה, ניצוץ בעיניים, תמיד חברים אמרו אבל עכשיו זה בא מאנשים שאני לא מכיר, אז נפל לי סוף סוף.

מה יש לי להפסיד ? באותו יום נרשמתי לבמה פתוחה והתחלתי לכתוב בדיחות,

למה החלטת לכתוב ספר?

הגיעה הקורונה, לא היו הופעות, חשבתי איך אני מביא לביטוי את מה שאני אוהב לעשות, ובלילה אחד עלתה לי המחשבה אני אכתוב ספר כתבתי את זה לעצמי, לקח 8 חודשים של משברים וקשיים, וביום הולדת 21 הפתעתי את כולם עם הספר שלי באג 2000.

כשאתה כותב ספר אתה הבוס של עצמך, אף אחד לא יושב עלייך שתעשה את העבודה, אחד הדברים שעזרו לי, הוא ששמרתי את המטרה שלי לעצמי.

כשאתה מספר לאנשים על המטרות שלך המוח שלך מגיב כאילו כבר השגת אותם, הדיבורים האלה לא שווים כלום, תדבר מעשים.

למה לקנות את הספר?

הספר יצחיק אתכם מאוד, גם אנשים שלא קוראים ספרים מסיימים אותו בכמה ימים, לצד זה שהוא מצחיק וקליל הוא מעורר מחשבה.

תקציר והקדמה פה באים למכור לכם עוד יותר, עזבו אותי תקראו ביקורות של אנשים שקראו.

ביקורות של אנשים

לרכישה

78 ש"ח באיסוף עצמי (הירדן 10 תל אביב) (מזל קשת 32 הוד השרון)

כולם לוקחים את הרשתות החברתיות כל כך ברצינות, אצלי זה אחרת

נייד: 0544766999 תרגישו חופשי ליצור קשר לכל שאלה